Miłosne igraszki to już nie tabu

Jesteśmy coraz bardziej otwarci w wyrażaniu spersonalizowanych seksualnych preferencji , a ponadto spełnianiu erotycznych fantazji. Zagadnienie seksu, który kiedyś był przemilczany i stanowił swego rodzaju tabu jest coraz w większości wypadków obecny w programach telewizyjnych czy audycjach radiowych. Książki z dziedziny szeroko rozumianej erotyki cieszą się ogromną popularnością.

Lubimy mówić o seksie, lubimy o nim czytać i może się wydawać, że jesteśmy bardziej śmiali i otwarci także w naszych sypialniach. Gadżety erotyczne, uprzednio zarezerwowane dla wąskiej grupy odbiorców stały się ogólnodostępne. Dziś właściwie każdy zainteresowany ma możliwość wejść na stronę sklepu z akcesoriami erotycznymi, bez skrępowania przeglądać ich propozycję i poznawać nowości erotyczne. Potrafimy cieszyć się seksem w o kilka większym stopniu, niż nasi rodzice. Wykorzystujemy zabawki erotyczne, znane poprzednio tylko z filmów albo erotycznych. Nie mamy zahamowań, pozbywamy się także różnego rodzaju kompleksów.

Potrafimy pytać, jeżeli już jakiś zagadnienie ze sfery seksualności nas zaciekawi, w zdecydowanej większości przypadków przyznajemy się do niewiedzy i próbujemy wyszukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jest to zresztą dziś o kilka prostsze, niż kiedyś. Wystarczy usiąść przed komputerem i przejrzeć zasoby sieci, poświęcone tej tematyce, a są one niezmierzone. Blog erotyczny już dzisiaj nikogo nie dziwi. Z taką samą łatwością przychodzi nam pisanie o seksie, jak o gotowaniu, modzie czy urządzaniu wnętrz. Możemy skorzystać z forum erotycznego, odwiedzić erotyczny serwis i z łatwością wzbogacać własną edukację.

Informacje: sexshop.

0 komentarze:

Prześlij komentarz