Feromony dla każdego

Sporo osób zastanawia się czasem, co to feromony, czy bez wątpienia działają i czy jest opłacalne je używać. Otóż feromony, przeciwnie zwane socjohormonami, to specjalne substancje chemiczne, które są szeroko stosowane w świecie zwierząt. Ale też wszyscy ludzie mogą skorzystać z ichniejszym dobrodziejstw.

Feromony w świecie zwierząt mogą informować o niebezpieczeństwie, w jaki sposób też pomóc w znalezieniu partnera. To samo dzieje się u ludzi. Podświadomie możemy wydzielać substancje, które odpychają nas od innych. Może zatem należy rozpocząć poszukiwać specjalnego środka mogącego wspomóc nas w kontaktach nie tylko z osobami płci przeciwnej?

Na pytanie czy feromony działają odpowiedź brzmi z całą pewnością tak. Organizowane były na ten zagadnienie badania naukowe i wnioski są ewidentne. Choć działanie u ludzi nie jest tak silne jak u zwierząt, to można posiłkować się takimi substancjami. Polecam natomiast wybrać adekwatny preparat. Istnieją bowiem feromony damskie i męskie. Dzięki nim można określić, czy ktoś jest kobietą czy mężczyzną nie patrząc wręcz na jego wygląd. To stwarza, że te substancje mogą wpłynąć na atrakcyjność danej chłopcy i dziewczęta - zdarza się, iż to nie uroda decyduje o tym, czy ktoś będzie miał powodzenie.

Jeśli ktoś uważa, ze feromony nie działają, to prawdopodobnie trafił na nieuczciwą firmę, która sprzedała mu podróbkę. Te substancje posiadają to do siebie, że są niewyczuwalne przez ludzki niedoskonały zmysł węchu. Dlatego nie można stwierdzić bez badań, czy dany produkt w rzeczywistości zawiera feromony. Należy sięgać więc po preparaty sprawdzonych firm.

Sprawdź: www.feromony-info.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz