Koszulki reklamowe

Próbujesz odnaleźć sposobu na niebanalną reklamę? Nie chcesz, ażeby twoje gadżety reklamowe okazały się czymś, co w okamgnieniu trafi do kosza? Świetnym pomysłem na reklamę są koszulki z nadrukiem. Koszulki to część odzieży, którą nosi każdy i której nigdy nie jest za dużo. Są praktyczne i obdarowana osoba będzie ją nosić pamiętając o wszystkim, a jednocześnie pokazując ją innym. Druk na koszulkach to może być twoje logo, nazwa firmy lub niebanalny rysunek przyciągający uwagę z napisem odnoszącym się do twojej działalności.

Koszulki reklamowe mogą posiadać nadruk wyprodukowany w różnej technice. Innowacyjne metody pozwalają na uzyskanie nadruku o sporej trwałości, żywych barwach i odporności na czynniki zewnętrzne. Gwarantują, że druk na koszulkach nie zostanie uszkodzony podczas prania, prasowania ani nie zostanie wytarty w trakcie użytkowania koszulki z nadrukiem. Dzięki silnym i żywym kolorom nadruku koszulki reklamowe mogą występować w każdym, nawet ciemnym kolorze. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

W współzależności od ilości kolorów, wielkości nadruku i nakładu koszulek polecana jest inna technologia nadruku. Przy ograniczonej ilości barw poleca się metodę sitodruku, ponieważ jest bardzo trwała, a cena uzależniony jest od ilości kolorów. W sytuacji mniejszego nakładu najlepiej opłacalna jest folia wgrzewana na odzież. Nadaje się świetnie do napisów i prostych rysunków. Do bardziej skomplikowanych, wykwintnych rysunków najlepiej nadaje się druk cyfrowy. Ta metoda pozwala na uzyskanie efektów, które są niemożliwe w przypadku innych technik.

Zobacz więcej: t-shirt.

0 komentarze:

Prześlij komentarz