Idealny sposób na wypoczynek

Wczasy nad morzem - co wybrać, gdzie pojechać, ile zapłacić?Wszystko uzależniony jest od tego, kto co lubi. Bez wątpienia młodzież oczekująca atrakcji - dyskotek, imprez, pubów i tym podobne. itd., będzie się nudzić w cichej nadmorskiej wiosce, która będzie za to odpowiednim wyborem dla osób starszych albo rodzin z dziećmi.
Z większości miejsc w Polsce najbliżej jest na Mierzeję Wiślaną, a tutaj dla nastolatków i osób, które preferują się świetnie zabawić, oczekują nocnego życia i podobnych "atrakcji", najlepsza będzie oblegana latem Krynica Morska albo trochę mniejsza - Stegna.

O ile komuś zależy, by dobrze odpocząć, nie lubi tłumów ludzi na plaży i przy każdym punkcie, wybór powinien paść na Piaski (za Krynicą Morską) albo Skowronki (przy Kątach Rybackich), a coś pośredniego, jednak kategorycznie spokojnego, to urocza osada rybacka - Kąty Rybackie, które leżą między Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską.

Wskazane będzie, aby analizować, czy musimy koniecznie letni wypoczynek spędzić nad morzem w okresie wakacji, czy niekoniecznie. Jeżeli wybierzemy okres przedwakacyjny - czerwiec albo koniec sierpnia i wrzesień, można liczyć na rewelacyjną, letnią pogodę, jednak ceny będą wtedy dużo bardziej atrakcyjne, aniżeli w szczycie sezonu wakacyjnego.

Powracając do tej pośredniej propozycji, to Kąty Rybackie noclegi blisko morza oferują w dosyć przyzwoitych, konkurencyjnych cenach, a te mogą być np. w czerwcu nawet o połowę niższe, niż w wakacje, dlatego właśnie warto przeanalizować wybór terminu.

Osada jest niewielka, niemniej jednak oferta dosyć bogata - kwatery prywatne, domki, pokoje, ośrodki wypoczynkowe, kempingi, apartamenty orazi luksusowy hotel czterogwiazdkowy z basenami, kortami, spa i tak dalej.

Tanie noclegi Kąty Rybackie oferują niekoniecznie w niskim standardzie - naprawdę warto zapoznać się z ofertą chociażby na stronie serwisu nocowanie. W dużej liczbie przypadków okazuje się bowiem, że w cenie przeciętnej kwatery, otrzymamy komfortowy apartament w dużo atrakcyjniejszym położeniu, z kuchnią albo aneksem kuchennym do dyspozycji, a to również argument dla tych, którzy chcą sobie sami przygotowywać posiłki. Jak wiadomo, knajpy i restauracje w okresie wakacji, w takich miejscowościach nie są najtańsze, a ogólnodostępna kuchnia letnia spotykana w znaczącej liczbie sytuacji przy kwaterach prywatnych, pokojach, domkach, to niezbyt wygodne rozwiązanie.

Przykładem takich apartamentów jest Willa Turkusowa apartamenty Kąty Rybackie


O ile przeliczymy koszt pobytu za osobę, ma możliwość się okazać, że zapłacimy tyle samo, jak np. w sytuacji kwatery prywatnej, a tu norma będziemy mieli dużo wyższy, no i własny, wyposażony aneks kuchenny.

Apartamenty w Kątach Rybackich są także w innej umieszczenia, niemniej jednak nie jest ona już taka interesująca, bo znajdują się bliżej drogi, wzmożonego ruchu w okresie wakacji, a i ceny mogą nie być aż tak konkurencyjne.

Wczasy Kąty Rybackie zapewnią każdemu niezapomniane wspomnienia, a dodatkowym wyróżnikiem tej miejscowości będzie bliskie położenie przy miejscowościach takich, jak Krynica Morska, Sztutowo, Stegna czy Jantar. Blisko także będzie do Trójmiasta i Malborka, co może być wyśmienitą atrakcją w mniej pogodne dni.

Podsumowując - dla nastolatków najlepsza będzie Krynica Morska albo Stegna, a dla osób starszych i rodzin z dziećmi - Kąty Rybackie. Zapoznajcie się z cenami poszczególnych ośrodków kwater czy apartamentów, porównując cennik sezonowy z tym posezonowym, bo oprócz wakacjami można de fakto świetnie odpocząć, zostawiając w portfelu całkiem pokaźną sumkę.

Źródło informacji: Kąty Rybackie noclegi.

0 komentarze:

Prześlij komentarz